CDS19FD512GO3 Cornell Dubilier Electronics (CDE) MICA
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CDS19FD512GO3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
MICA
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.343" (8.70mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
5100pF
Напружанне - Намінальнае :
500V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.630" L x 0.240" W (16.00mm x 6.10mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.480" (12.20mm)
серыял :
CDS19
Талерантнасць :
±2%