CD7FA152GO3 Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 1500PF 2% 100V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CD7FA152GO3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP MICA 1500PF 2% 100V RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.173" (4.40mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
1500pF
Напружанне - Намінальнае :
100V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.331" L x 0.173" W (8.40mm x 4.40mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.311" (7.90mm)
серыял :
CD7
Талерантнасць :
±2%