CD4FA152GO3F Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 1500PF 2% 100V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CD4FA152GO3F
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP MICA 1500PF 2% 100V RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.098" (2.50mm)
Асаблівасці :
RF, High Frequency
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
1500pF
Напружанне - Намінальнае :
100V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.339" L x 0.181" W (8.60mm x 4.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.311" (7.90mm)
серыял :
CD4
Талерантнасць :
±2%