CD30FD103FO3 Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CD30FD103FO3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.437" (11.10mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
10000pF
Напружанне - Намінальнае :
500V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.890" (22.60mm)
серыял :
CD30
Талерантнасць :
±1%