CD19FA822FO3F Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 8200PF 1% 100V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CD19FA822FO3F
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP MICA 8200PF 1% 100V RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.343" (8.70mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
8200pF
Напружанне - Намінальнае :
100V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.701" L x 0.350" W (17.80mm x 8.90mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.579" (14.70mm)
серыял :
CD19
Талерантнасць :
±1%