500332U050BB2B Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 3300UF 50V SCREW
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
500332U050BB2B
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP ALUM 3300UF 50V SCREW
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
3300µF
Напружанне - Намінальнае :
50V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
Пакет / Чахол :
Radial, Can - Screw Terminals
Палярызацыя :
Polar
Памер / вымярэнне :
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 95°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
500
Талерантнасць :
-10%, +75%
Тып мацавання :
Chassis Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 95°C
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Active
в наличии
35,765
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 500332U050BB2B больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
500332U050BB2B Асаблівасці
вырабленыя
Cornell Dubilier Electronics (CDE).
500332U050BB2B вытворчасці Cornell Dubilier Electronics (CDE) можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
500332U050BB2B кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
500332U050BB2B Кошт
500332U050BB2B Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "5003"