170393K250CB Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP FILM 0.039UF 250VDC AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
170393K250CB
Апісанне:
CAP FILM 0.039UF 250VDC AXIAL
Ёмістасць :
0.039µF
Намінальнае напружанне - DC :
250V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
200V
Памер / вымярэнне :
0.256" Dia x 0.650" L (6.50mm x 16.50mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Талерантнасць :
±10%
в наличии
29,240
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 170393K250CB больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
170393K250CB Асаблівасці
170393K250CB is produced by Cornell Dubilier Electronics (CDE), belongs to Плёнкавыя кандэнсатары.
вырабленыя
Cornell Dubilier Electronics (CDE).
170393K250CB вытворчасці Cornell Dubilier Electronics (CDE) можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
170393K250CB кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
170393K250CB Кошт
170393K250CB Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1703"