170393J160AA Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP FILM 0.039UF 5% 160VDC AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
170393J160AA
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 0.039UF 5% 160VDC AXIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Low ESR
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Polypropylene (PP), Metallized
Ёмістасць :
0.039µF
Намінальнае напружанне - DC :
160V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
90V
Пакет / Чахол :
Axial
Памер / вымярэнне :
0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
DC Link, DC Filtering
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
170
Спыненне :
PC Pins
Талерантнасць :
±5%
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
38,697
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 170393J160AA больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
170393J160AA Асаблівасці
170393J160AA is produced by Cornell Dubilier Electronics (CDE), belongs to Плёнкавыя кандэнсатары.
вырабленыя
Cornell Dubilier Electronics (CDE).
170393J160AA вытворчасці Cornell Dubilier Electronics (CDE) можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
170393J160AA кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
170393J160AA Кошт
170393J160AA Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1703"