170334K160EC Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP FILM 0.33UF 10% 160VDC AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
170334K160EC
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 0.33UF 10% 160VDC AXIAL
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Low ESR
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Polypropylene (PP), Metallized
Ёмістасць :
0.33µF
Намінальнае напружанне - DC :
160V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
90V
Пакет / Чахол :
Axial
Памер / вымярэнне :
0.315" Dia x 0.807" L (8.00mm x 20.50mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
DC Link, DC Filtering
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
170
Спыненне :
PC Pins
Талерантнасць :
±10%
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
36,329
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
170334K160EC Асаблівасці
170334K160EC is produced by Cornell Dubilier Electronics (CDE), belongs to Плёнкавыя кандэнсатары.
170334K160EC вытворчасці Cornell Dubilier Electronics (CDE) можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
170334K160EC кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "1703"