170223J160AA Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP FILM 0.022UF 5% 160VDC AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
170223J160AA
Апісанне:
CAP FILM 0.022UF 5% 160VDC AXIAL
Ёмістасць :
0.022µF
Намінальнае напружанне - DC :
160V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
90V
Памер / вымярэнне :
0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Талерантнасць :
±5%
в наличии
48,075
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 170223J160AA больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
170223J160AA Асаблівасці
170223J160AA is produced by Cornell Dubilier Electronics (CDE), belongs to Плёнкавыя кандэнсатары.
вырабленыя
Cornell Dubilier Electronics (CDE).
170223J160AA вытворчасці Cornell Dubilier Electronics (CDE) можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
170223J160AA кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
170223J160AA Кошт
170223J160AA Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1702"