170155J400YF Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
170155J400YF
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC AXIAL
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
25 mOhms
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Low ESR
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Polypropylene (PP), Metallized
Ёмістасць :
1.5µF
Намінальнае напружанне - DC :
400V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
220V
Пакет / Чахол :
Axial
Памер / вымярэнне :
0.807" Dia x 1.299" L (20.50mm x 33.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
DC Link, DC Filtering
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
170
Спыненне :
PC Pins
Талерантнасць :
±5%
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
44,550
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
170155J400YF Асаблівасці
170155J400YF is produced by Cornell Dubilier Electronics (CDE), belongs to Плёнкавыя кандэнсатары.
170155J400YF вытворчасці Cornell Dubilier Electronics (CDE) можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
170155J400YF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "1701"