3025W3PAT99N20X Conec CONN D-SUB PLUG 25POS R/A
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
3025W3PAT99N20X
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A
Стан RoHs:
Абарона ад пранікнення :
IP20
Асаблівасці :
Grounding Indents, Mounting Brackets
Асаблівасць фланца :
Housing/Shell (4-40)
Бягучы рэйтынг :
7.5A
Кантакт Фініш :
Gold
Колькасць пазіцый :
25 (22 + 3 Coax or Power)
Колькасць радкоў :
2
Матэрыял абалонкі, аздабленне :
Steel, Tin Plated
Памер корпуса, разём :
4 (DC, C) - 25W3
Рэйтынг гаручасці матэрыялу :
UL94 V-0
серыял :
Спыненне :
Solder
Стыль раздыма :
D-Sub, Combo
Таўшчыня аздаблення кантакту :
Тып кантакту :
Signal and Coax or Power (Not Included)
Тып мацавання :
Through Hole, Right Angle
Тып раздыма :
Plug, Male Pins
Ўпакоўка :
Частка Статус :
Active
в наличии
14,779
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
3025W3PAT99N20X Асаблівасці
3025W3PAT99N20X is produced by Conec, belongs to Раздымы D-Sub.
3025W3PAT99N20X - гэта Раздымы D-Sub, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя Conec.
3025W3PAT99N20X вытворчасці Conec можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
3025W3PAT99N20X кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "3025"