969M101-26-4 Cicoil CBL RIBN 4COND CLEAR 1000'
Кабелі, правады
Нумар вытворцы:
969M101-26-4
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CBL RIBN 4COND CLEAR 1000'
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Hi-Flex
Ацэнкі :
UL E324413, CE
Даўжыня :
1000 (304.80m)
Дырыжорная нітка :
Калібр правадоў :
26 AWG
Колер курткі :
Clear
Колькасць правадыроў :
4
Матэрыял курткі (ізаляцыі). :
Flexx-Sil™
Напруга :
12kV
Падача :
Працоўная тэмпература :
-65°C ~ 165°C
серыял :
Таўшчыня стужкі :
0.090" (2.28mm)
Тып кабеля :
Flat Cable
Частка Статус :
Active
Шырыня стужкі :
0.250" (6.35mm)