969M101-22-2 Cicoil CBL RIBN 2COND CLEAR 1000'
Кабелі, правады
Нумар вытворцы:
969M101-22-2
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CBL RIBN 2COND CLEAR 1000'
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Hi-Flex
Ацэнкі :
UL E324413, CE
Даўжыня :
1000 (304.80m)
Дырыжорная нітка :
Калібр правадоў :
22 AWG
Колер курткі :
Clear
Колькасць правадыроў :
2
Матэрыял курткі (ізаляцыі). :
Flexx-Sil™
Напруга :
18kV
Падача :
Працоўная тэмпература :
-65°C ~ 165°C
серыял :
Таўшчыня стужкі :
0.110" (2.79mm)
Тып кабеля :
Flat Cable
Частка Статус :
Active
Шырыня стужкі :
0.180" (4.57mm)