RZ3A60A75 Carlo Gavazzi Inc. RELAY SSR 3PH 75A 600V
Рэле
Нумар вытворцы:
RZ3A60A75
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
RELAY SSR 3PH 75A 600V
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Напружанне - нагрузка :
42V ~ 660V
Напружанне - Уваход :
24 ~ 275VAC, 24 ~ 50VDC
Пакет / Чахол :
Module
Пакет прылады пастаўшчыка :
серыял :
RZ3A
Стыль заканчэння :
Screw Terminal
Супраціў у стане (макс.) :
Схема :
3PST-NO (3 Form A)
Ток нагрузкі :
75A