RTAP31S12W06FS C&K SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
RTAP31S12W06FS
Вытворца:
C&K
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Стан RoHs:
Індэксныя прыпынкі :
Fixed
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
150mA (AC/DC)
Глыбіня за панэллю :
12.60mm
Даўжыня прывада :
6.00mm
Кантакт Фініш :
Silver
Кантактны матэрыял :
Brass
Колькасць калод :
1
Колькасць пазіцый :
12
Колькасць палякаў на калоду :
1
Кут кідка :
30°
Намінальнае напружанне - DC :
60V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
60V
серыял :
RTA
Стыль заканчэння :
PC Pin
Схема на калоду :
SP12T
Тып мацавання :
Through Hole
Тып прывада :
Flatted (6mm Dia)