8425SHCBE C&K SWITCH PUSHBUTTON 4PDT 0.4VA 20V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
8425SHCBE
Вытворца:
C&K
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH PUSHBUTTON 4PDT 0.4VA 20V
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ад пранікнення :
Асаблівасці :
Tactile Feedback
Бягучы рэйтынг :
0.4VA (AC/DC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
White
Намінальнае напружанне - DC :
20V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
20V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
Памеры выраза панэлі :
Circular - 6.35mm Dia
Працоўная тэмпература :
-30°C ~ 75°C
серыял :
8020
Стыль заканчэння :
PC Pin
Схема :
4PDT
Тып :
Standard
Тып асвятлення, колер :
Тып мацавання :
Panel Mount, Rear
Тып прывада :
Round, Plunger
Ўпакоўка :
Bulk
Функцыя перамыкача :
On-Mom
Частка Статус :
Active
в наличии
17,515
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
8425SHCBE Канкурэнтныя кошты
8425SHCBE Асаблівасці
8425SHCBE is produced by C&K, belongs to Кнопкавыя перамыкачы.
8425SHCBE - гэта Кнопкавыя перамыкачы, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя C&K.
8425SHCBE вытворчасці C&K можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
8425SHCBE кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
 Змяшчае прадукты серыі "8425"