MPI001/FL/WH/12 Bulgin SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
MPI001/FL/WH/12
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Стан RoHs:
Абарона ад пранікнення :
IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Асаблівасці :
Stainless Steel
Бягучы рэйтынг :
50mA (DC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
Silver
Намінальнае напружанне - DC :
24V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
12 VDC
Памеры выраза панэлі :
Circular - 19.20mm Dia
Працоўная тэмпература :
-30°C ~ 70°C