SMBJ250A Bourns Inc. TVS DIODE 250V 405V SMB
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
SMBJ250A
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TVS DIODE 250V 405V SMB
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ЛЭП :
No
Аднанакіраваныя каналы :
1
Двунакіраваныя каналы :
Ёмістасць @ частата :
Магутнасць - Пікавы пульс :
600W
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
405V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
250V
Напружанне - прабой (мін) :
279V
Пакет / Чахол :
DO-214AA, SMB
Пакет прылады пастаўшчыка :
SMB (DO-214AA)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Прыкладанні :
General Purpose
серыял :
SMBJ
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
1.5A