SMBJ180A Bourns Inc. TVS DIODE 180V 292V SMB
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
SMBJ180A
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TVS DIODE 180V 292V SMB
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ЛЭП :
No
Аднанакіраваныя каналы :
1
Двунакіраваныя каналы :
Ёмістасць @ частата :
Магутнасць - Пікавы пульс :
600W
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
292V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
180V
Напружанне - прабой (мін) :
201V
Пакет / Чахол :
DO-214AA, SMB
Пакет прылады пастаўшчыка :
SMB (DO-214AA)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Прыкладанні :
General Purpose
серыял :
SMBJ
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
2.1A