MOV-10D511K Bourns Inc. VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
MOV-10D511K
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
2.5kA
Ёмістасць @ частата :
200pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
415V
Максімальнае вольт пераменнага току :
320V
Напружанне варыстара (мін) :
459V
Напружанне варыстара (макс.) :
561V
Напружанне варыстара (тып) :
510V
Пакет / Чахол :
Disc 10mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)