MOV-07D680K Bourns Inc. VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
MOV-07D680K
Апісанне:
VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
Current - Surge :
250A
Ёмістасць @ частата :
740pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
56V
Максімальнае вольт пераменнага току :
40V
Напружанне варыстара (мін) :
61V
Напружанне варыстара (макс.) :
75V
Напружанне варыстара (тып) :
68V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)