MOV-07D220K Bourns Inc. VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
MOV-07D220K
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
250A
Ёмістасць @ частата :
2300pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
18V
Максімальнае вольт пераменнага току :
14V
Напружанне варыстара (мін) :
20V
Напружанне варыстара (макс.) :
24V
Напружанне варыстара (тып) :
22V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)