MF-RHT1100-2 Bourns Inc. 11.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
MF-RHT1100-2
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
11.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
20A
Інтэрвал :
Ацэнкі :
AEC-Q200
Напружанне - Макс :
16V
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Multifuse®, MF-RHT
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
13 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
100A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
11A
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Cut Tape (CT)
Час паездкі :
11s
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
5.5 mOhms