MF-R135-0-99 Bourns Inc. PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
MF-R135-0-99
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
2.7A
Інтэрвал :
0.201" (5.10mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
30V
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.350" Dia x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.744" (18.90mm)
серыял :
Multifuse®, MF-R
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
170 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
40A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
1.35A
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Час паездкі :
7.3s
Частка Статус :
Not For New Designs
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
65 mOhms