CMF-RL55A-0 Bourns Inc. PTC RESET FUSE 220V 50MA RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
CMF-RL55A-0
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 220V 50MA RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
100mA
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
220V (600V Int)
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.295" L x 0.220" W (7.50mm x 5.60mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.512" (13.00mm)
серыял :
CMF-RL
Супраціў - 25°C (тып.) :
55 Ohms
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
3A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
50mA