CMF-RL50-10-0 Bourns Inc. PTC RESET FUSE 220V 65MA RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
CMF-RL50-10-0
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 220V 65MA RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
150mA
Інтэрвал :
0.200" (5.08mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
220V (600V Int)
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.386" L x 0.197" W (9.80mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.532" (13.50mm)
серыял :
CMF-RL
Супраціў - 25°C (тып.) :
50 Ohms
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
3A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
65mA