3386X-1-222LF Bourns Inc. TRIMMER 2.2K OHM 0.5W PC PIN
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
3386X-1-222LF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER 2.2K OHM 0.5W PC PIN
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.5W, 1/2W
Памер / вымярэнне :
Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.375" H (9.53mm x 9.53mm x 9.53mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
Trimpot® 3386 - Sealed
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
2.2 kOhms
Талерантнасць :
±10%
Тып карэкціроўкі :
Side Adjustment
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C
Ўпакоўка :
Tube
Частка Статус :
Active
в наличии
39,184
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 3386X-1-222LF больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
3386X-1-222LF Асаблівасці
3386X-1-222LF is produced by Bourns Inc., belongs to Патэнцыяметры трымера.
вырабленыя
Bourns Inc..
3386X-1-222LF вытворчасці Bourns Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
3386X-1-222LF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
3386X-1-222LF Кошт
3386X-1-222LF Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "3386"