3386W-1-202ALF Bourns Inc. TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
3386W-1-202ALF
Апісанне:
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN
Магутнасць (Вт) :
0.5W, 1/2W
Памер / вымярэнне :
Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.375" H (9.53mm x 9.53mm x 9.53mm)
Супраціў :
2 kOhms
Талерантнасць :
±10%
Тып карэкціроўкі :
Side Adjustment
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C
Ўпакоўка :
Tape & Box (TB)
в наличии
40,985
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 3386W-1-202ALF больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
3386W-1-202ALF Асаблівасці
3386W-1-202ALF is produced by Bourns Inc., belongs to Патэнцыяметры трымера.
вырабленыя
Bourns Inc..
3386W-1-202ALF вытворчасці Bourns Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
3386W-1-202ALF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
3386W-1-202ALF Кошт
3386W-1-202ALF Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "3386"