3362U-1-103R Bourns Inc. TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
3362U-1-103R
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN
Стан RoHs:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.5W, 1/2W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.275" x 0.260" Face x 0.185" H (6.99mm x 6.60mm x 4.70mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
Trimpot® 3362 - Sealed
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
10 kOhms
Талерантнасць :
±10%
Тып карэкціроўкі :
Top Adjustment
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
18,529
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
3362U-1-103R Асаблівасці
3362U-1-103R is produced by Bourns Inc., belongs to Патэнцыяметры трымера.
3362U-1-103R вытворчасці Bourns Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
3362U-1-103R кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "3362"