3361S-1-200GLF Bourns Inc. TRIMMER 20 OHM 0.5W SMD
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
3361S-1-200GLF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER 20 OHM 0.5W SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.5W, 1/2W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.264" x 0.290" Face x 0.290" H (6.71mm x 7.37mm x 7.37mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
Trimpot® 3361 - Sealed
Стыль заканчэння :
Gull Wing
Супраціў :
20 Ohms
Талерантнасць :
±10%
Тып карэкціроўкі :
Side Adjustment
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
20,390
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 3361S-1-200GLF больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
3361S-1-200GLF Асаблівасці
3361S-1-200GLF is produced by Bourns Inc., belongs to Патэнцыяметры трымера.
вырабленыя
Bourns Inc..
3361S-1-200GLF вытворчасці Bourns Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
3361S-1-200GLF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
3361S-1-200GLF Кошт
3361S-1-200GLF Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "3361"