1.5SMC36A Bourns Inc. TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AB
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
1.5SMC36A
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AB
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ЛЭП :
No
Аднанакіраваныя каналы :
1
Двунакіраваныя каналы :
Ёмістасць @ частата :
Магутнасць - Пікавы пульс :
1500W (1.5kW)
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
49.9V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
30.8V
Напружанне - прабой (мін) :
34.2V
Пакет / Чахол :
DO-214AB, SMC
Пакет прылады пастаўшчыка :
DO-214AB (SMC)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Прыкладанні :
General Purpose
серыял :
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
30.5A