TRJC475K035RRJ AVX Corporation CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TRJC475K035RRJ
Апісанне:
CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312
1.41 Ohm
Ёмістасць :
4.7µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
35V
Пакет / Чахол :
2312 (6032 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±10%