TRJB474K050RRJ AVX Corporation CAP TANT 0.47UF 10% 50V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TRJB474K050RRJ
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 0.47UF 10% 50V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
5 Ohm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
0.47µF
Код памеру вытворцы :
B
Напружанне - Намінальнае :
50V
Пакет / Чахол :
1411 (3528 Metric), 1210
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.083" (2.10mm)
серыял :
TRJ
Талерантнасць :
±10%