TPSW107K010R0150 AVX Corporation CAP TANT 100UF 10V 10% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TPSW107K010R0150
Апісанне:
CAP TANT 100UF 10V 10% 2312
150 mOhm
Ёмістасць :
100µF
Код памеру вытворцы :
W
Напружанне - Намінальнае :
10V
Пакет / Чахол :
2312 (6032 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.059" (1.50mm)
Талерантнасць :
±10%