TPSS105K020R6000 AVX Corporation CAP TANT 1UF 20V 10% 1206
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TPSS105K020R6000
Апісанне:
CAP TANT 1UF 20V 10% 1206
6 Ohm
Ёмістасць :
1µF
Код памеру вытворцы :
S
Напружанне - Намінальнае :
20V
Пакет / Чахол :
1206 (3216 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.047" (1.20mm)
Талерантнасць :
±10%