TPSC685M035R0350 AVX Corporation CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TPSC685M035R0350
Апісанне:
CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312
350 mOhm
Ёмістасць :
6.8µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
35V
Пакет / Чахол :
2312 (6032 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±20%