TPSC337M004R0100 AVX Corporation CAP TANT 330UF 4V 20% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TPSC337M004R0100
Апісанне:
CAP TANT 330UF 4V 20% 2312
100 mOhm
Ёмістасць :
330µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
4V
Пакет / Чахол :
2312 (6032 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±20%