TPSC227K006Y0125 AVX Corporation CAP TANT 220UF 6.3V 10% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TPSC227K006Y0125
Апісанне:
CAP TANT 220UF 6.3V 10% 2312
125 mOhm
Ёмістасць :
220µF
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±10%