TPSC157K004R0070 AVX Corporation CAP TANT 150UF 4V 10% 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TPSC157K004R0070
Апісанне:
CAP TANT 150UF 4V 10% 2312
70 mOhm
Ёмістасць :
150µF
Напружанне - Намінальнае :
4V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±10%