TAP686M006SRW AVX Corporation CAP TANT 68UF 6.3V 20% RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAP686M006SRW
Апісанне:
CAP TANT 68UF 6.3V 20% RADIAL
1.8 Ohm
Інтэрвал :
0.098" (2.50mm)
Ёмістасць :
68µF
Код памеру вытворцы :
G
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Памер / вымярэнне :
0.256" Dia (6.50mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.394" (10.00mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C