TAP686K006GSB AVX Corporation CAP TANT 68UF 6.3V 10% RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAP686K006GSB
Апісанне:
CAP TANT 68UF 6.3V 10% RADIAL
1.8 Ohm
Інтэрвал :
0.125" (3.18mm)
Ёмістасць :
68µF
Код памеру вытворцы :
G
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Памер / вымярэнне :
0.256" Dia (6.50mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.453" (11.50mm)
Талерантнасць :
±10%
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C