TAP685J035CRW AVX Corporation CAP TANT 6.8UF 35V 5% RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAP685J035CRW
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 6.8UF 35V 5% RADIAL
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
2.5 Ohm
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
6.8µF
Код памеру вытворцы :
F
Напружанне - Намінальнае :
35V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.236" Dia (6.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.453" (11.50mm)
серыял :
TAP
Талерантнасць :
±5%
Тып :
Conformal Coated
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C