TAP475M050GSB AVX Corporation CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAP475M050GSB
Апісанне:
CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL
2.5 Ohm
Інтэрвал :
0.125" (3.18mm)
Ёмістасць :
4.7µF
Напружанне - Намінальнае :
50V
Памер / вымярэнне :
0.256" Dia (6.50mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.453" (11.50mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C