TAP475M050CRS AVX Corporation CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAP475M050CRS
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
2.5 Ohm
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
4.7µF
Код памеру вытворцы :
G
Напружанне - Намінальнае :
50V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.256" Dia (6.50mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.453" (11.50mm)
серыял :
TAP
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Conformal Coated
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C