TAP336K016CRW AVX Corporation CAP TANT 33UF 16V 10% RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAP336K016CRW
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 33UF 16V 10% RADIAL
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1.6 Ohm
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
33µF
Код памеру вытворцы :
F
Напружанне - Намінальнае :
16V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.236" Dia (6.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.453" (11.50mm)
серыял :
TAP
Талерантнасць :
±10%
Тып :
Conformal Coated
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C