TAP336K016CPA AVX Corporation CAP TANT 33UF 16V 10% RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAP336K016CPA
Апісанне:
CAP TANT 33UF 16V 10% RADIAL
1.6 Ohm
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ёмістасць :
33µF
Код памеру вытворцы :
F
Напружанне - Намінальнае :
16V
Памер / вымярэнне :
0.236" Dia (6.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.453" (11.50mm)
Талерантнасць :
±10%
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C