TAP226K020SRS AVX Corporation CAP TANT 22UF 20V 10% RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAP226K020SRS
Апісанне:
CAP TANT 22UF 20V 10% RADIAL
1.8 Ohm
Інтэрвал :
0.098" (2.50mm)
Ёмістасць :
22µF
Код памеру вытворцы :
H
Напружанне - Намінальнае :
20V
Памер / вымярэнне :
0.276" Dia (7.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.413" (10.50mm)
Талерантнасць :
±10%
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C