TAP226J016SCS AVX Corporation CAP TANT 22UF 16V 5% RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAP226J016SCS
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 22UF 16V 5% RADIAL
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
2 Ohm
Інтэрвал :
0.098" (2.50mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
22µF
Код памеру вытворцы :
F
Напружанне - Намінальнае :
16V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.236" Dia (6.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.394" (10.00mm)
серыял :
TAP
Талерантнасць :
±5%
Тып :
Conformal Coated
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C