TAP106J025HSB AVX Corporation CAP TANT 10UF 25V 5% RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
TAP106J025HSB
Апісанне:
CAP TANT 10UF 25V 5% RADIAL
2.5 Ohm
Інтэрвал :
0.250" (6.35mm)
Ёмістасць :
10µF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Памер / вымярэнне :
0.217" Dia (5.50mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.413" (10.50mm)
Талерантнасць :
±5%
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C